Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Olimpiada 2024

Przejdź do - Olimpiada 2024

W dniu 23 maja 2024 roku odbyły się w naszym Ośrodku kolejne Igrzyska Sportowe. Coroczna impreza jak zawsze przyniosła wiele emocji i zintegrowała naszą społeczność. Nowością w tym roku był po raz pierwszy rozgrywany mecz w „Boccia” pomiędzy mieszkańcami a pracownikami Ośrodka. Podczas ceremonii dekoracji uhonorowano najlepszych zawodników medalami.
W drugiej części dnia odbyła się tradycyjna zabawa w oprawie muzycznej, w której czynny udział więźli pracownicy oraz mieszkańcy Ośrodka. Muzyka w parku rozbrzmiewała do późnych godzin wieczornych.

24 maja 2024

Wielkanoc 2024

Przejdź do -  Wielkanoc 2024

Święta Wielkanocne to wyjątkowy okres, z którym związana jest największa ilość zwyczajów i tradycji.

Wspólna modlitwa, posiłek i serdeczne życzenia tworzą szczególną atmosferę oraz klimat panujący podczas Świąt w naszym Ośrodku.

W świąteczną Niedzielę Wielkanocną Mieszkańcy naszego Ośrodka i pracownicy  uczestniczyli we Mszy Świętej a następnie z  udziałem dyrektora

Pana Dariusza Sowińskiego wraz z księdzem  zasiedli do świątecznego śniadania.

Na wielkanocnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw oraz „święconego jajka” jak również miłej atmosfery, która utrzymywała się do końca dnia…

 

2 kwietnia 2024

Wielkanoc 2024

27 marca 2024

„Walentynki”

Przejdź do - „Walentynki”

„Walentynki są raz w roku,
pełne szczęścia i uroku,

A ty stale bądź radosny
i promienny jak dzień wiosny”

Mieszkańcom i pracownikom życzymy wiele miłości!

16 lutego 2024

„Koncert akordeonowo-fletowo-skrzypcowy”

Przejdź do - „Koncert akordeonowo-fletowo-skrzypcowy”

Dnia 25.01.2023 r,. w naszym Ośrodku odbył się koncert akordeonowo - fletowo- skrzypcowy uczniów PSM I i II st. W Mławie. Tradycyjnie przygotowany program jak i sama gra młodych artystów była na bardzo wysokim poziomie. Za ten występ bardzo serdecznie gościom dziękujemy.

5 lutego 2024

Badanie PTSR - podziel się Twoją opinią na temat leczenia SM

Występ Olgi Sobolewskiej

Przejdź do - Występ Olgi Sobolewskiej

29.12.2023 r., w Ośrodku koncertowała Olga Sobolewska, która jest absolwentką PSM I i II stopnia w Mławie. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku wokalno-aktorskim. Występ Olgi miał szczególny charakter z uwagi na śp. Mamę Olgi – Renatę Sobolewską, która była wieloletnim pracownikiem KOMR. Podczas występu Ola zaśpiewała wiele piosenek musicalowych, aktorskich oraz z Eurowizji.

10 stycznia 2024
Czytaj więcej o: Występ Olgi Sobolewskiej

Wigilia 2023

Przejdź do - Wigilia 2023

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen wzruszeń, magicznej, radosnej i ciepłej atmosfery. W takiej właśnie atmosferze przy wigilijnym stole z udziałem Pana Dyrektora Dariusza Sowińskiego, Pracowników oraz naszych  Mieszkańców rozpoczęliśmy wigilijną wieczerzę dzieląc się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu kosztując tradycyjnych potraw.

24 grudnia 2023

Boże Narodzenie 2023

20 grudnia 2023

NOWY KORT TENISOWY KOMR W DĄBKU

Przejdź do - NOWY KORT TENISOWY KOMR W DĄBKU

Krajowy Ośrodek Mieszkalno – Rehabilitacyjny Dla Osób Chorych na SM w Dąbku - dzięki środkom finansowym otrzymanym z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego – może pochwalić się nowym kortem tenisowym.

20 grudnia 2023
Czytaj więcej o: NOWY KORT TENISOWY KOMR W DĄBKU